loader image
Close

NOVÁ ADRESA, NOVÝ ŽIVOT

Právě vznikající Villa Organic je rezidenční projekt umístěný nedaleko blízkého přírodního celku s názvem Triangl v městské části Hostivaři na Praze 10. Projekt nabízí živé městské bydlení na dosah přírody. Viladům se čtrnácti bytovými jednotkami je situován na vrcholku kopce a skýtá tak svým obyvatelům příjemný výhled do svažitého parku pod domem a na jižní panorama Prahy.

Přehrát video na YouTube

BYTOVÉ JEDNOTKY

Tabulku můžete posunout horizontálně

NABÍDKA BYTŮ

STANDARDY

Villa Organic

HARMONOGRAM

ZPŮSOB FINANCOVÁNÍ

Rezervační smlouva

Podpis rezervační smlouvy a složení rezervační zálohy, která je ve výši 5% z kupní ceny na vázaný developerský účet Fio Banka, a.s.

Smlouva o budoucí kupní smlouvě

Po započetí stavebních prací podepíšeme smlouvu o budoucí kupní smlouvě, ve které se hradí druhá záloha na kupní cenu ve výši 10% z kupní ceny na projektový účet u Fio Banka, a.s.. Tento účet nahrazuje vázaný účet/úschovu a slouží konkrétně k tomuto developerskému projektu na složení kupních cen.

Podpis kupní smlouvy

Po dokončení stavby následuje podpis kupní smlouvy a uhrazení zbývající částky na projektový účet.

O PROJEKTU

Nadčasová architektura, chytré technologie, kvalita materiálů, nadstandardní vybavení s důrazem na estetiku, design a maximální využití prostoru vytváří inteligentní bydlení na vysoké úrovni. Projekt je výjimečný také nižším počtem bytových jednotek zaručující intimitu a osobní charakter bydlení.

Živé městské bydlení v klidné části pražské Hostivaře se zajímavou polohou na malebném jižně orientovaném vršku v sousedství lesoparku nabízí plnou občanskou vybavenost a rychlou dostupnost.

Oblast současné Prahy 10 dnes patří do širšího centra Prahy. 

Lokalita disponující veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností nabízí moderní a klidný domov s mnoha možnostmi k volnočasovým aktivitám. Najdete zde jedinečný balanc mezi životem v hlučném velkoměstě se všemi jeho benefity a původní krajinou okolí Slatinského potoka, či nedalekého komplexu Hostivařské přehrady.

GALERIE

CO NAJDETE V OKOLÍ

O NÁS

Jsme česká investiční skupina NIDO Investment. Primárně se specializujeme na rezidenční developerské projekty. Od roku 2016 jsme zrealizovali projekty v objemu zhruba čtyři sta miliónů korun. Projekt financujeme prostřednictvím úvěru od Fio banka, a.s..
Podívejte se na naše další projekty, které aktuálně realizujeme

Jižní stráň

www.jiznistran.cz

Naše další činnosti

Vedle výše zmíněných aktivit se ještě věnujeme stavbám nízkoenergetických dřevostaveb https://nidowood.cz, dále provozujeme výrobnu uzenin, lahůdkářskou výrobnu a celkem čtyři prodejny (https://uzenarstvi.cz)

Napsali o nás

Když developeři narazí na uzenářství aneb Pozoruhodný příběh z jedné křižovatky

https://forbes.cz/kdyz-developeri-narazi-na-uzenarstvi-aneb-pozoruhodny-pribeh-z-jedne-krizovatky/

KONTAKTUJTE NÁS

    Hanka Řezníčková

    +420 222 701 017
    reznickova@honkareality.cz

    www.honkareality.cz

    K nastěhování v létě 2024